Menu

Reference

Faktury za 20 minut

“Dřív jsem se každý měsíc malovala s fakturami klidně 3 hodiny. S Vyfakturuj mám hotovo za 20 minut. Oceňuji možnost vložení vlastního loga, automatického generování QR kódu i hlídání splatnosti. Ale úplně nejvíc mě těší zákaznická podpora – její rychlost, trpělivost a osobní přístup ocení všichni, nejen účetní nemehla jako já 😊.”

Nina Moravcová
Nina Moravcová Copywriterka

Využívám automatizaci

“Velice oceňuji jednoduchost ovládání a velice intenzivně využíváme automatizaci (párování proforem, poděkování za úhradu, upomínky, pravidelné faktury). Dále využíváme napojení přes API, propojení do eshopu, cizí měny a cizí jazyky, platební brány, nebo více IČO pod jedním loginem. Díky exportu do účetního systému Pohoda fungujeme plnohodnotně i ve spolupráci s účetní. Nasazení všech systémů bývá obecně složitý proces, Vyfakturuj.cz se dá nasadit v řádu hodin! se všemi vychytávkami a díky tomu jsme ušetřili každý den mnoho cenného času.”

Ing. Petr Vůjtěch
Ing. Petr Vůjtěch Konzultant IT VUJO s.r.o.

Nabízí vše, co potřebuji

“Po dvou letech používání iDokladu jsem hledal fakturační systém, kde bude nastavení tarifů lépe vyhovovat mým představám. Vyfakturuj.cz nabízí vše, co potřebuji, navíc za dobrou cenu. Hned na úvod mě potěšil jednoduchý import dat z iDokladu, přehledné prostředí, napojení na mail i bankovní účet. Velmi si také cením rychlé a kvalitní zákaznické podpory.”

Miroslav Bláha
Miroslav Bláha Podnikatel na volné noze

Skvělá domluva

“Přešel jsem od konkurence, kde jsem byl spokojený se vším, jen s cenovou politikou ne. Tak jsem doufal, že lepší cena nebude kompenzována nižší kvalitou. Jaká byla následná realita? Kvalita byla obdobná, ale domluva 3x lepší. Na Vyfakturuj.cz se mi líbí rychlost a jednoduchost. Většinou je vyfakturováno, než dorazím domů a já můžu v klidu spát. Nejvíce si cením mobilní aplikace.”

Jakub Šindelář
Jakub Šindelář Joy Supply s. r. o.

Usnadňuje moji práci

“Dobrý den, nedávno jsem začal používat Vaši službu Vyfakturuj.cz a nemohu si ji vynachválit. Na českém trhu bohužel není moc fakturovacích služeb, které by nabízely tak kvalitní a praktické služby. I když tedy používám podnikatelský účet, chtěl bych Vám tímto vyjádřít dík za Vaše služby. Váš systém mi usnadňuje a urychluje práci. Navíc jste dosáhli něčeho, o co se dnes snaží všechny webové stránky. Vaše stránky jsou totiž moderní, což znamená, že jdou jak příjemné na pohled, tak přehledné a velmi jednoduché na užívání.”

Matouš Roskovec
Matouš Roskovec Copywriter

Fakturační program pro dropshipping

“Potřebovali jsme fakturační program pro dropshippingový e-shop, který bude umět vystavovat faktury za provize z objednávek a z prodeje článků, odkazů, affiliatu a bannerů, s přístupem pro více uživatelů a jednoduchým napojením na banku. Vzhledem k tomu, že jsme oba majitelé měli s Vyfakturuj dobré zkušenosti z předchozího podnikání, a nic lepšího na trhu nikdo nevymyslel, tak to byla jednoznačná volba. Hlavní rozhodovací výhodou pro nás byl přehledný design, díky kterému šetříme čas, QR kódy na fakturách, online odkaz pro platby a bleskové reakce na novinky v účetku. Pro e-shopaře můžeme za Dudlu.cz 100% doporučit.”

Tomáš Zahálka & David Hons
Tomáš Zahálka & David Hons Hračky pro děti i dospělé Dudlu.cz

Ušetří mi spoustu času

“Vyfakturuj.cz je služba, která ušetří spoustu času, neustále se vyvíjí a provozovatel má osobní přístup ke každému zákazníkovi, tak jako u Leofone. Proto službu vřele doporučuji.”

Leoš Tretter
Leoš Tretter Majitel Leofone

Perfektní přehlednost

“Na programu Vyfakturuj.cz se mi moc líbí skvělá přehlednost, jednoduchost a grafické zobrazení. Neřeším žádné zbytečné kolonky, nastavila jsem si vše dle mé potřeby a je pro mě radost v tomto programu pracovat. Je mi potěšením, když zadávám datumy příchozích plateb na fakturách a jak se navyšují sloupečky se zaplacenými zakázkami...to mě moc baví sledovat. Nedávno jsem potřebovala řešit dotaz s podporou a obratem došla jasná a výstižná odpověď, takže za mě velká spokojenost, super práce. Jsem ráda, že jsem se rozhodla Vyfakturuj.cz zvolit pro mé podnikání, jelikož jako Copywriterka vystavuji faktury často a v průběhu celého měsíce a platba přes QR kód je „luxusní třešinkou na dortu", což ocením já i moji klienti.”

Eva Votápková
Eva Votápková Copywriterka

Faktury mi už nevadí

“Nesnášel jsem vystavování faktur. Prvních 5 let svého života na volné noze jsem to od srdce nenáviděl. Přepisovat fakturační údaje do excelovské tabulky, všechno 3x kontrolovat, jestli jsem někde neudělal chybu, aby nebyl na finančáku problém, postupné zjišťování, jaké povinné informace tam musím přidat a podobně… Pak jsem vyzkoušel Vyfakturuj a od té doby mi vystavování faktur nevadí. Nemusím řešit, co musí na faktuře být, nemusím přepisovat žádné údaje, Vyfakturuj si vše vyplní samo, faktury vypadají profesionálně a jsou rozšířené o prvky, za které jsem zvláště rád (jako například QR kód pro platbu). Jednoduše plně doporučuji!”

Neustálé novinky a vylepšení

“S aplikací Vyfakturuj.cz jsme velice spokojeni. Počínaje možností výběru z několika různých tarifů, který nejlépe vyhovuje potřebám naší firmy, přes srozumitelné přehledy k fakturaci a vždy vstřícná a spolehlivá komunikace se zákaznickým servisem. Neustálé novinky, vylepšení a mnoho tipů k ještě lepšímu využívání služby. Vyfakturuj.cz, můžeme jen doporučit!”

Příjemná součást denní práce

“S Vyfakturuj.cz máme vše plně pod kontrolou. Naši zákazníci obdrží fakturu do e-mailu s možností zhlédnutí online. Díky API si vytváříme potřebné kontrolní sestavy a automatizujeme plně náš hosting a další internetové služby. Pro účetního využíváme exporty faktur do účetního programu. Nutné papírování se stává díky Vyfakturuj.cz příjemnou součástí denní práce. Vyfakturuj.cz pro nás není jen fakturační program, ale systém důležitý pro naše služby.”

Mohu tisknout i účtenky

“Ke službě Vyfakturuj.cz jsem přešel ze služby iDoklad.cz po změně cenové politiky. Mé hlavní požadavky byly možnost napsat fakturu odkudkoliv a párování plateb z banky. Dokonce mohu napsat i účtenku a po konzultaci s vaší podporou ji už i umím vytisknout na účtenkové tiskárně, což u jiných podobných systémů jsem nenašel. Komunikace s podporou je stoprocentní. Děkuji.”

Pavel Prokopec
Pavel Prokopec OSVČ: topenářství a instalatérství, svářečské a obráběčské práce

Jednoduché a přehledné

“Na fakturační aplikaci Vyfakturuj.cz se mi líbí jednoduchost, funkčnost, přehlednost a její neustálý vývoj. Jako velké plus vnímám to, že mi dokáže ušetřit velké množství času s administrativou okolo fakturace hlavně v případě vhodného nastavení a zautomatizování některých činností.”

Nabízí velké množství funkcí

“Na Vyfakturuj.cz jsem narazila úplně náhodou. Nejsem žádná účetní ani IT, obávala jsem se, že je to se mnou marné. Ale rozhodla jsem si to vyzkoušet. Velmi rychle jsem si uvědomila, že vše, co aplikace nabízí - bylo víc než bych si já a moje nervy mohly přát. Pořídila jsem si ihned balíček "Hobby+", no a chvíli poté jsem si udělala upgrade na balíček s názvem "Fajn", aby se mi faktury označily jako zaplacené díky jednoduchému napojení na můj bankovní účet. Fakturu vystavím za pár kliků, no a můžu do systému zadat i veškeré svoje náklady. Není to báječné?”

Bc. Ksenia Shevchenko
Bc. Ksenia Shevchenko Jazykový Coach

Je pro mě velká úleva

“Administrativa není zrovna můj koníček, takže Vyfakturuj.cz je pro mě velkou úlevou. V systému se snadno vyznám, nemusím kontrolovat platby ani upomínat nezaplacené faktury. Navíc moje účetní má přístup do systému, takže si sama najde, co potřebuje. Co je pro mě důležité, je spolehnout se na zákaznickou podporu, když to potřebuji, a to u Vyfakturuj.cz funguje na jedničku.”

Šetří mi čas při práci

“Systém nám pomáhá hodně v pravidelné fakturaci, šetří mi čas při každodenní práci. Výhodou jsou také nedaňové doklady, které se po uhrazení změní automaticky na daňové a zašlou fakturu odběrateli. Účetně je to pro nás takto jednodušší, čistější a rychlejší. Zapracovat by měli na lepší práci s příjmovými pokladními doklady a jejich vazbou na úhradu dokladů, která je nyní slabá.”

Helena Pokorná
Helena Pokorná Administrativa v BAUER služby s.r.o.

Splňuje všechny představy

“Dlouho jsem na trhu hledal aplikaci, která by splňovala požadavky našich několika poboček na jednoduchou fakturaci. Potom jsem objevil Vyfakturuj.cz. Velmi flexibilní, uživatelsky přívětivou aplikaci, která splňuje prakticky všechny mé představy. A navíc skvělá technická podpora. Jakýkoliv dotaz či požadavek je vyřízený do druhého dne. Na všechny požadavky se vždy našlo řešení obratem. Vřele doporučuji!”

Ing. Petr Němec
Ing. Petr Němec Jednatel Svět zdraví Hradec Králové

Nemohl jsem si vybrat lépe

“Na Vyfakturuj.cz jsem přešel z iDokladu a nemohl jsem si vybrat lépe. Aplikace mi umožňuje velmi jednoduše vystavovat faktury všem mým klientům, rovnou je z ní rozesílat a evidovat úhrady. Každý měsíc potřebuji exporty pro účetní - zabere mi to minutu i s přihlášením, protože Vyfakturuj má už připravené exporty pro různé účetní programy. Využívám také základní analytiku, který na grafech ukazuje porovnání příjmů za každý měsíc s předchozími dvěma roky. Je to skvělá motivace.”

Jedním slovem "spokojenost"

“Za již několik desítek let jsem si prošel nejen vývojem ve svém podnikání i vývojem způsobu účtování a evidence účetních dokladů. Mám zkušenost s účetními programy, které se jako celek instalují do počítače, následně s několika cloudovými službami a jelikož potřebuji mít stálý přehled primárně o vystavených fakturách několika firem a s tím související provedení jejich plateb, napojení na účetní, která si bez mého zásahu může stáhnout potřebná data, je pro mne Vyfakturuj.cz již každodenní nepostradatelný pomocník.”

Ing. Martin Těžký
Ing. Martin Těžký TĚŽKÝ oceňování nemovitostí

Fakturuji kdykoli a kdekoli

“Pracuji v cestovní kanceláři, a proto jsem velmi často mimo kamennou kancelář. Ale i v této době mají naši klienti požadavky na vystavování faktur. Jejich požadavky jsem však mohl vyřešit až po návratu do kanceláře. Pak jsem narazil na Vyfakturuj.cz. Od té doby vystavuji faktury kdykoliv a kdekoliv, například jen s pomocí svého mobilního telefonu. A jelikož mám v systému Vyfakturuj.cz nadefinované šablony a zároveň systém načítá veškeré údaje o klientovi z databáze Ares, tak vystavení faktury zabere méně jak půl minuty.”

Velmi profesionální přístup

“K Vyfakturuj.cz jsem přešel od přímé konkurence, po náhlé a nevstřícné změně cenové politiky. Vyfakturuj.cz však vyhrává bez ohledu na (lepší) cenu – přehlednější systém, stále přibývající nové funkce a především – naprosto nejlepší klientský servis. Velmi profesionální aplikace i přístup – jedním slovem: doporučuji!”

Mgr. Daniel Šimáně
Mgr. Daniel Šimáně Poradenská kancelář Šimáně

Vše funguje tak, jak má

“Po několika letech využívání konkurenčního programu iDoklad jsme přešli na Vyfakturuj, který lépe vyhovuje našim potřebám. Zejména jsme řešili napojení na naše online služby a automatizace, které byly nastaveny téměř okamžitě a narozdíl od konkurence proběhlo vše bez komplikací. V neposlední řadě je i cena. S Vyfakturuj máme stejné služby jako u konkurence za výrazně nižší cenu. Celkově jsme s Vyfakturuj velmi spokojeni. Vystavování a evidence faktur, automatické hlídání úhrad plateb, napojení na externí služby, API, vše funguje tak, jak má.”

Funguje automatizovaně

“Pro nás je důležité, že většina fakturačních procesů ve Vyfakturuj.cz funguje automatizovaně. Máme neustálý přehled, kolik jsme vyfakturovali a kdo nám dluží. Nejvíc si ceníme, že na konci měsíce jen vyexportujeme soubor pro našeho účetního a je hotovo.”

Vyfakturuj.cz splnilo mé očekávání

“"S Vyfakturuj.cz jsem velice spokojený. Tento program splnil mé očekávání. Umožňuje pohodlné a bezproblémové vystavování dokladů a následný přehled závazků a pohledávek. Díky jasnému a přehlednému systému tam mohu najít vše, co potřebuji, co se týče dokladů, plateb, atd. Oceňuji také výbornou podporu ze strany společnosti VF. Bez váhání bych tuto aplikaci doporučil ostatním podnikatelům."”

Díky Vyfakturuj jsem získal především čas a přehled.

“"Jako advokát se již 5 let orientuji především na generální a trestní praxi. Nevyhledávám korporace s velkými problémy. Rád pomáhám obyčejným lidem řešit jejich relativně všední starosti. Před začátkem užívání systému jsem se bál, že budu nucen se sžít s ovládáním, které nebudu moci ovlivnit, že systém nebude přívětivý. Pomohla mi možnost vyzkoušet si jej v začátku na té nejnižší verzi zdarma. Ovládání je intuitivní. Doteď jsem nenarazil na nic, s čím bych si nevěděl rady. Obavy byly rázem pryč a přešel jsem na vyšší verzi systému. Díky používání VF získávám především čas a přehled, tedy 2 věci, které jsou pro mne zásadní. Klienta zadám velmi rychle do systému, pokud má IČO, nemusím vyplňovat vlastně nic dalšího. Systém hlídá splatnost. Opakované faktury jsou otázkou několika kliků. Automatické odeslání mailem i s případnými přílohami je také velké plus. Mí klienti oceňují také platbu přes QR kód."”

Mgr. Ondřej Moutvička
Mgr. Ondřej Moutvička Advokát

Jednoduchost a dobrá cena

“Aplikace Vyfakturuj mne zaujala svou jednoduchostí a dobrou cenovou politikou. Navrhnul jsem zpočátku několik vylepšení, která byla rychle zapracována, takže teď je pro mne systém zcela funkční. Neměnil bych! :)”

Jste prostě boží. Miluju vás.

“Vždycky, když se blížil den fakturace, střídaly se u mě návaly horka a zimy a marťan uvnitř mě volal: prosím ne, nedělejme to, nedělejme to, všichni tady umřeme!!! Až – Vyfakturuj! Bolesti hlavy zmizely, krůpěje potu na čele uschly, svět je nyní sluncem zalitý i na konci kalendářního měsíce.”

Petra Dolejšová
Petra Dolejšová Advokátka

Velká úspora času

“Na službě Vyfakturuj.cz nejvíce oceňuji velkou úsporu času. Díky automatizaci fakturu vystavím a odešlu na pár kliknutí. Vyfakturuj.cz za mě zajistí párování plateb nebo zasílání upomínek. Účetní si stáhne všechno potřebné a já se tak můžu naplno věnovat svému podnikání. Čas, který bych strávil nad fakturací a kontrolou došlých plateb, investuji do něčeho kreativnějšího.”

Přehledně a jednoduše

“Hledala jsem jednoduchý a přitom přehledný nástroj pro fakturaci. Z nabídky jsem si na doporučení vybrala Vyfakturuj.cz. Rychle jsem se zorientovala a během chvíle byla první faktura na světě. Vyfakturuj.cz aktuálně splňuje vše, co potřebuji.”

Perfektní uživatelské rozhraní

“Jako SEO konzultant na volné noze potřebuji vystavovat desítky faktur měsíčně, mít perfektní přehled o splatnosti a příjmu. Vyzkoušel jsem několik nástrojů, z nichž většina připomínala vyšinutý účetní program Helenka ze seriálu Comeback. U Vyfakturuj si cením snadné fakturace a perfektního uživatelského rozhraní.”

Přehledný a intuitivní nástroj

“Nějakou dobu jsem pozoroval projekt Vyfakturuj a další rozšiřující projekty, celý ten ekosystém služeb mě začal oslovovat více a více. Za rozumné peníze jsem dostal solidní, přehledný a intuitivní nástroj pro rozvoj mého podnikání. Nabízí vše co běžný živnostník potřebuje k životu a mnoho dalších věcí se jistě v budoucnu objeví, aby užitek aplikace byl ještě větší. Moc mě baví sledovat vývoj a přispívat k němu občas nějakým nápadem. Otevřenost a komunikace vývojářů je vskutku ukázková.”

Michal Pavleje
Michal Pavleje Poradenství a konzultace, prodej léčivých bylin

Pravidelné vylepšování

“Aplikaci Vyfakturuj.cz jakožto drobný podnikatel používám již několik let a zatím absolutně bez problému. Líbí se mi vzhled, funkčnost, přehlednost a hlavně pravidelné vylepšování a aktualizace. Dříve jsem používal iDoklad, nicméně jsem přešel k Vyfakturuj.cz a udělal jsem jenom dobře. Díky a jen tak dál!”

Mgr. Lukáš Tuček
Mgr. Lukáš Tuček Majitel LT Detailing