Menu

Reference

S Vyfakturuj.cz jedním slovem "spokojenost"

“Za již několik desítek let jsem si prošel nejen vývojem ve svém podnikání i vývojem způsobu účtování a evidence účetních dokladů. Mám zkušenost s účetními programy, které se jako celek instalují do počítače, následně s několika cloudovými službami a jelikož potřebuji mít stálý přehled primárně o vystavených fakturách několika firem a s tím související provedení jejich plateb, napojení na účetní, která si bez mého zásahu může stáhnout potřebná data, je pro mne Vyfakturuj.cz již každodenní nepostradatelný pomocník.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Ing. Martin Těžký TĚŽKÝ oceňování nemovitostí

Nabízí vše, co potřebuji

“Po dvou letech používání iDokladu jsem hledal fakturační systém, kde bude nastavení tarifů lépe vyhovovat mým představám. Vyfakturuj.cz nabízí vše, co potřebuji, navíc za dobrou cenu. Hned na úvod mě potěšil jednoduchý import dat z iDokladu, přehledné prostředí, napojení na mail i bankovní účet. Velmi si také cením rychlé a kvalitní zákaznické podpory.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Miroslav Bláha Podnikatel na volné noze

Jste prostě boží. Miluju vás.

“Vždycky, když se blížil den fakturace, střídaly se u mě návaly horka a zimy a marťan uvnitř mě volal: prosím ne, nedělejme to, nedělejme to, všichni tady umřeme!!! Až – Vyfakturuj! Bolesti hlavy zmizely, krůpěje potu na čele uschly, svět je nyní sluncem zalitý i na konci kalendářního měsíce.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Petra Dolejšová Advokátka

Jednoduché, funkční, přehledné

“Na fakturační aplikaci Vyfakturuj.cz se mi líbí jednoduchost, funkčnost, přehlednost a její neustálý vývoj. Jako velké plus vnímám to, že mi dokáže ušetřit velké množství času s administrativou okolo fakturace hlavně v případě vhodného nastavení a zautomatizování některých činností.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Jiří Krejčík Marketingový konzultant JIRKONT s.r.o.

Ušetří mi spoustu času

“Vyfakturuj.cz je služba, která ušetří spoustu času, neustále se vyvíjí a provozovatel má osobní přístup ke každému zákazníkovi, tak jako u Leofone. Proto službu vřele doporučuji.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Leoš Tretter Leofone

Většina procesů funguje automatizovaně

“Pro nás je důležité, že většina fakturačních procesů ve Vyfakturuj.cz funguje automatizovaně. Máme neustálý přehled, kolik jsme vyfakturovali a kdo nám dluží. Nejvíc si ceníme, že na konci měsíce jen vyexportujeme soubor pro našeho účetního a je hotovo.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Tomáš Kocifaj Projektový manažer Brilo Team s.r.o.

Příjemná součást denní práce

“S Vyfakturuj.cz máme vše plně pod kontrolou. Naši zákazníci obdrží fakturu do e-mailu s možností zhlédnutí online. Díky API si vytváříme potřebné kontrolní sestavy a automatizujeme plně náš hosting a další internetové služby. Pro účetního využíváme exporty faktur do účetního programu. Nutné papírování se stává díky Vyfakturuj.cz příjemnou součástí denní práce. Vyfakturuj.cz pro nás není jen fakturační program, ale systém důležitý pro naše služby.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Pavel Urbánek IT & WP HOST s.r.o.

Přehledný a intuitivní nástroj

“Nějakou dobu jsem pozoroval projekt Vyfakturuj a další rozšiřující projekty, celý ten ekosystém služeb mě začal oslovovat více a více. Za rozumné peníze jsem dostal solidní, přehledný a intuitivní nástroj pro rozvoj mého podnikání. Nabízí vše co běžný živnostník potřebuje k životu a mnoho dalších věcí se jistě v budoucnu objeví, aby užitek aplikace byl ještě větší. Moc mě baví sledovat vývoj a přispívat k němu občas nějakým nápadem. Otevřenost a komunikace vývojářů je vskutku ukázková.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Michal Pavleje Prodej léčivých bylin

Neustálé novinky, vylepšení a mnoho tipů

“S aplikací Vyfaktruj.cz jsme velice spokojeni. Počínaje možností výběru z několika různých tarifů, který nejlépe vyhovuje potřebám naší firmy, přes srozumitelné přehledy k fakturaci a vždy vstřícná a spolehlivá komunikace se zákaznickým servisem. Neustálé novinky, vylepšení a mnoho tipů k ještě lepšímu využívání služby. Vyfakturuj.cz, můžeme jen doporučit!”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Pavel Bobok BS kontejnery s.r.o.

Mohu tisknout i účtenky

“Ke službě Vyfakturuj.cz jsem přešel ze služby iDoklad.cz po změně cenové politiky. Mé hlavní požadavky byly možnost napsat fakturu odkudkoliv a párování plateb z banky. Dokonce mohu napsat i účtenku a po konzultaci s vaší podporou ji už i umím vytisknout na účtenkové tiskárně, což u jiných podobných systémů jsem nenašel. Komunikace s podporou je stoprocentní. Děkuji.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Pavel Prokopec OSVČ: topenářství a instalatérství, svářečské a obráběčské práce

Splňuje prakticky všechny mé představy

“Dlouho jsem na trhu hledal aplikaci, která by splňovala požadavky našich několika poboček na jednoduchou fakturaci. Potom jsem objevil Vyfakturuj.cz. Velmi flexibilní, uživatelsky přívětivou aplikaci, která splňuje prakticky všechny mé představy. A navíc skvělá technická podpora. Jakýkoliv dotaz či požadavek je vyřízený do druhého dne. Na všechny požadavky se vždy našlo řešení obratem. Vřele doporučuji!”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Ing. Petr Němec Svět zdraví Hradec Králové

Vystavuji faktury kdykoli a kdekoli

“Pracuji v cestovní kanceláři, a proto jsem velmi často mimo kamennou kancelář. Ale i v této době mají naši klienti požadavky na vystavování faktur. Jejich požadavky jsem však mohl vyřešit až po návratu do kanceláře. Pak jsem narazil na Vyfakturuj.cz. Od té doby vystavuji faktury kdykoliv a kdekoliv, například jen s pomocí svého mobilního telefonu. A jelikož mám v systému Vyfakturuj.cz nadefinované šablony a zároveň systém načítá veškeré údaje o klientovi z databáze Ares, tak vystavení faktury zabere méně jak půl minuty.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Ing. Vladimír Šašek SINDIBÁD cestovní kancelář, s.r.o.

Napojení přes API a intenzivní využití automatizace

“Systémy Vyfakturuj.cz a SimpleShop používáme na několika provozech z různorodých oblastí (IT správa sítí, ubytování, prodej vstupenek, prodej EET pokladen). Velice oceňuji jednoduchost ovládání a velice intenzivně využíváme automatizaci (párování proforem, poděkování za úhradu, upomínky, pravidelné faktury). Dále využíváme napojení přes API, propojení do eshopu, cizí měny a cizí jazyky, platební brány, nebo více IČO pod jedním loginem. Díky exportu do účetního systému Pohoda fungujeme plnohodnotně i ve spolupráci s účetní. Nasazení všech systémů bývá obecně složitý proces, Vyfakturuj.cz se dá nasadit v řádu hodin! se všemi vychytávkami a díky tomu jsme ušetřili každý den mnoho cenného času.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Ing. Petr Vůjtěch VUJO s.r.o.

Velká úspora času

“Na službě Vyfakturuj.cz nejvíce oceňuji velkou úsporu času. Díky automatizaci fakturu vystavím a odešlu na pár kliknutí. Vyfakturuj.cz za mě zajistí párování plateb nebo zasílání upomínek. Účetní si stáhne všechno potřebné a já se tak můžu naplno věnovat svému podnikání. Čas, který bych strávil nad fakturací a kontrolou došlých plateb, investuji do něčeho kreativnějšího.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Milan Bosák Finanční plánování MILBOS s.r.o.

Usnadňuje a urychluje moji práci

“Dobrý den, nedávno jsem začal používat Vaši službu Vyfakturuj.cz a nemohu si ji vynachválit. Na českém trhu bohužel není moc fakturovacích služeb, které by nabízely tak kvalitní a praktické služby. I když tedy používám podnikatelský účet, chtěl bych Vám tímto vyjádřít dík za Vaše služby. Váš systém mi usnadňuje a urychluje práci. Navíc jste dosáhli něčeho, o co se dnes snaží všechny webové stránky. Vaše stránky jsou totiž moderní, což znamená, že jdou jak příjemné na pohled, tak přehledné a velmi jednoduché na užívání.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Matouš Roskovec Copywriter

Vystavování faktur mi už nevadí

“Nesnášel jsem vystavování faktur. Prvních 5 let svého života na volné noze jsem to od srdce nenáviděl. Přepisovat fakturační údaje do excelovské tabulky, všechno 3x kontrolovat, jestli jsem někde neudělal chybu, aby nebyl na finančáku problém, postupné zjišťování, jaké povinné informace tam musím přidat a podobně… Pak jsem vyzkoušel Vyfakturuj a od té doby mi vystavování faktur nevadí. Nemusím řešit, co musí na faktuře být, nemusím přepisovat žádné údaje, Vyfakturuj si vše vyplní samo, faktury vypadají profesionálně a jsou rozšířené o prvky, za které jsem zvláště rád (jako například QR kód pro platbu). Jednoduše plně doporučuji!”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Jakub Čižmař Konzultant e-mail marketingu

Snadná fakturace a perfektní uživatelské rozhraní

“Jako SEO konzultant na volné noze potřebuji vystavovat desítky faktur měsíčně, mít perfektní přehled o splatnosti a příjmu. Vyzkoušel jsem několik nástrojů, z nichž většina připomínala vyšinutý účetní program Helenka ze seriálu Comeback. U Vyfakturuj si cením snadné fakturace a perfektního uživatelského rozhraní.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Tomáš Zahálka SEO konzultant

Vyfakturuj.cz je pro mě velká úleva

“Administrativa není zrovna můj koníček, takže Vyfakturuj.cz je pro mě velkou úlevou. V systému se snadno vyznám, nemusím kontrolovat platby ani upomínat nezaplacené faktury. Navíc moje účetní má přístup do systému, takže si sama najde, co potřebuje. Co je pro mě důležité, je spolehnout se na zákaznickou podporu, když to potřebuji, a to u Vyfakturuj.cz funguje na jedničku.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Jakub Hladký Marketingový specialista

Velmi profesionální aplikace i přístup

“ K Vyfakturuj.cz jsem přešel od přímé konkurence, po náhlé a nevstřícné změně cenové politiky. Vyfakturuj.cz však vyhrává bez ohledu na (lepší) cenu – přehlednější systém, stále přibývající nové funkce a především – naprosto nejlepší klientský servis. Velmi profesionální aplikace i přístup – jedním slovem: doporučuji!”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Mgr. Daniel Šimáně Poradenská kancelář Šimáně

Vše funguje tak, jak má

“Po několika letech využívání konkurenčního programu iDoklad jsme přešli na Vyfakturuj, který lépe vyhovuje našim potřebám. Zejména jsme řešili napojení na naše online služby a automatizace, které byly nastaveny téměř okamžitě a narozdíl od konkurence proběhlo vše bez komplikací. V neposlední řadě je i cena. S Vyfakturuj máme stejné služby jako u konkurence za výrazně nižší cenu. Celkově jsme s Vyfakturuj velmi spokojeni. Vystavování a evidence faktur, automatické hlídání úhrad plateb, napojení na externí služby, API, vše funguje tak, jak má.”

Spokojený uživatel Vyfakturuj.cz
Jan Škoda SVJ Aplikace, Creativoo projects s.r.o.