Menu

Reference

Šetří mi čas při každodenní práci

“Systém nám pomáhá hodně v pravidelné fakturaci, šetří mi čas při každodenní práci. Výhodou jsou také nedaňové doklady, které se po uhrazení změní automaticky na daňové a zašlou fakturu odběrateli. Účetně je to pro nás takto jednodušší, čistější a rychlejší. Zapracovat by měli na lepší práci s příjmovými pokladními doklady a jejich vazbou na úhradu dokladů, která je nyní slabá.”

Helena Pokorná
Helena Pokorná Administrativa v BAUER služby s.r.o.

Ušetří mi spoustu času

“Vyfakturuj.cz je služba, která ušetří spoustu času, neustále se vyvíjí a provozovatel má osobní přístup ke každému zákazníkovi, tak jako u Leofone. Proto službu vřele doporučuji.”

Leoš Tretter
Leoš Tretter Majitel Leofone

Jste prostě boží. Miluju vás.

“Vždycky, když se blížil den fakturace, střídaly se u mě návaly horka a zimy a marťan uvnitř mě volal: prosím ne, nedělejme to, nedělejme to, všichni tady umřeme!!! Až – Vyfakturuj! Bolesti hlavy zmizely, krůpěje potu na čele uschly, svět je nyní sluncem zalitý i na konci kalendářního měsíce.”

Petra Dolejšová
Petra Dolejšová Advokátka

Nemohl jsem si vybrat lépe

“Na Vyfakturuj.cz jsem přešel z iDokladu a nemohl jsem si vybrat lépe. Aplikace mi umožňuje velmi jednoduše vystavovat faktury všem mým klientům, rovnou je z ní rozesílat a evidovat úhrady. Každý měsíc potřebuji exporty pro účetní - zabere mi to minutu i s přihlášením, protože Vyfakturuj má už připravené exporty pro různé účetní programy. Využívám také základní analytiku, který na grafech ukazuje porovnání příjmů za každý měsíc s předchozími dvěma roky. Je to skvělá motivace.”

S Vyfakturuj.cz jedním slovem "spokojenost"

“Za již několik desítek let jsem si prošel nejen vývojem ve svém podnikání i vývojem způsobu účtování a evidence účetních dokladů. Mám zkušenost s účetními programy, které se jako celek instalují do počítače, následně s několika cloudovými službami a jelikož potřebuji mít stálý přehled primárně o vystavených fakturách několika firem a s tím související provedení jejich plateb, napojení na účetní, která si bez mého zásahu může stáhnout potřebná data, je pro mne Vyfakturuj.cz již každodenní nepostradatelný pomocník.”

Ing. Martin Těžký
Ing. Martin Těžký TĚŽKÝ oceňování nemovitostí

Velká úspora času

“Na službě Vyfakturuj.cz nejvíce oceňuji velkou úsporu času. Díky automatizaci fakturu vystavím a odešlu na pár kliknutí. Vyfakturuj.cz za mě zajistí párování plateb nebo zasílání upomínek. Účetní si stáhne všechno potřebné a já se tak můžu naplno věnovat svému podnikání. Čas, který bych strávil nad fakturací a kontrolou došlých plateb, investuji do něčeho kreativnějšího.”

Vystavování faktur mi už nevadí

“Nesnášel jsem vystavování faktur. Prvních 5 let svého života na volné noze jsem to od srdce nenáviděl. Přepisovat fakturační údaje do excelovské tabulky, všechno 3x kontrolovat, jestli jsem někde neudělal chybu, aby nebyl na finančáku problém, postupné zjišťování, jaké povinné informace tam musím přidat a podobně… Pak jsem vyzkoušel Vyfakturuj a od té doby mi vystavování faktur nevadí. Nemusím řešit, co musí na faktuře být, nemusím přepisovat žádné údaje, Vyfakturuj si vše vyplní samo, faktury vypadají profesionálně a jsou rozšířené o prvky, za které jsem zvláště rád (jako například QR kód pro platbu). Jednoduše plně doporučuji!”

Jednoduchost a dobrá cenová politika

“Aplikace Vyfakturuj mne zaujala svou jednoduchostí a dobrou cenovou politikou. Navrhnul jsem zpočátku několik vylepšení, která byla rychle zapracována, takže teď je pro mne systém zcela funkční. Neměnil bych! :)”

Přehledný a intuitivní nástroj

“Nějakou dobu jsem pozoroval projekt Vyfakturuj a další rozšiřující projekty, celý ten ekosystém služeb mě začal oslovovat více a více. Za rozumné peníze jsem dostal solidní, přehledný a intuitivní nástroj pro rozvoj mého podnikání. Nabízí vše co běžný živnostník potřebuje k životu a mnoho dalších věcí se jistě v budoucnu objeví, aby užitek aplikace byl ještě větší. Moc mě baví sledovat vývoj a přispívat k němu občas nějakým nápadem. Otevřenost a komunikace vývojářů je vskutku ukázková.”

Michal Pavleje
Michal Pavleje Poradenství a konzultace, prodej léčivých bylin

Splňuje prakticky všechny mé představy

“Dlouho jsem na trhu hledal aplikaci, která by splňovala požadavky našich několika poboček na jednoduchou fakturaci. Potom jsem objevil Vyfakturuj.cz. Velmi flexibilní, uživatelsky přívětivou aplikaci, která splňuje prakticky všechny mé představy. A navíc skvělá technická podpora. Jakýkoliv dotaz či požadavek je vyřízený do druhého dne. Na všechny požadavky se vždy našlo řešení obratem. Vřele doporučuji!”

Ing. Petr Němec
Ing. Petr Němec Jednatel Svět zdraví Hradec Králové

Mohu tisknout i účtenky

“Ke službě Vyfakturuj.cz jsem přešel ze služby iDoklad.cz po změně cenové politiky. Mé hlavní požadavky byly možnost napsat fakturu odkudkoliv a párování plateb z banky. Dokonce mohu napsat i účtenku a po konzultaci s vaší podporou ji už i umím vytisknout na účtenkové tiskárně, což u jiných podobných systémů jsem nenašel. Komunikace s podporou je stoprocentní. Děkuji.”

Usnadňuje a urychluje moji práci

“Dobrý den, nedávno jsem začal používat Vaši službu Vyfakturuj.cz a nemohu si ji vynachválit. Na českém trhu bohužel není moc fakturovacích služeb, které by nabízely tak kvalitní a praktické služby. I když tedy používám podnikatelský účet, chtěl bych Vám tímto vyjádřít dík za Vaše služby. Váš systém mi usnadňuje a urychluje práci. Navíc jste dosáhli něčeho, o co se dnes snaží všechny webové stránky. Vaše stránky jsou totiž moderní, což znamená, že jdou jak příjemné na pohled, tak přehledné a velmi jednoduché na užívání.”

Matouš Roskovec
Matouš Roskovec Copywriter

Snadná fakturace a perfektní uživatelské rozhraní

“Jako SEO konzultant na volné noze potřebuji vystavovat desítky faktur měsíčně, mít perfektní přehled o splatnosti a příjmu. Vyzkoušel jsem několik nástrojů, z nichž většina připomínala vyšinutý účetní program Helenka ze seriálu Comeback. U Vyfakturuj si cením snadné fakturace a perfektního uživatelského rozhraní.”

Jednoduché, funkční, přehledné

“Na fakturační aplikaci Vyfakturuj.cz se mi líbí jednoduchost, funkčnost, přehlednost a její neustálý vývoj. Jako velké plus vnímám to, že mi dokáže ušetřit velké množství času s administrativou okolo fakturace hlavně v případě vhodného nastavení a zautomatizování některých činností.”

Většina procesů funguje automatizovaně

“Pro nás je důležité, že většina fakturačních procesů ve Vyfakturuj.cz funguje automatizovaně. Máme neustálý přehled, kolik jsme vyfakturovali a kdo nám dluží. Nejvíc si ceníme, že na konci měsíce jen vyexportujeme soubor pro našeho účetního a je hotovo.”

Vyfakturuj.cz nabízí víc, než bych si mohla přát

“Ve své profesí se pohybuji léta, OSVČ jsem však pouze rok. Teprve teď si dokážu představit, co s sebou veškerá podnikatelská administrativa představuje a co potřebuji pro to, abych se mohla krásně věnovat svému povolání, aniž bych ztrácela vzácný čas na nepodstatnou práci. Na Vyfakturuj.cz jsem narazila úplně náhodou. Nejsem žádná účetní ani IT, obávala jsem se, že je to se mnou marné. Ale rozhodla jsem si to vyzkoušet. Velmi rychle jsem si uvědomila, že vše, co aplikace nabízí - bylo víc než bych si já a moje nervy mohly přát. Pořídila jsem si ihned balíček "Hobby+", no a chvíli poté jsem si udělala upgrade na balíček s názvem "Fajn", aby se mi faktury označily jako zaplacené díky jednoduchému napojení na můj bankovní účet. Fakturu vystavím za pár kliků, no a můžu do systému zadat i veškeré svoje náklady. Není to báječné?”

Bc. Ksenia Shevchenko
Bc. Ksenia Shevchenko Jazykový Coach

Vyfakturuj.cz je pro mě velká úleva

“Administrativa není zrovna můj koníček, takže Vyfakturuj.cz je pro mě velkou úlevou. V systému se snadno vyznám, nemusím kontrolovat platby ani upomínat nezaplacené faktury. Navíc moje účetní má přístup do systému, takže si sama najde, co potřebuje. Co je pro mě důležité, je spolehnout se na zákaznickou podporu, když to potřebuji, a to u Vyfakturuj.cz funguje na jedničku.”

Vystavuji faktury kdykoli a kdekoli

“Pracuji v cestovní kanceláři, a proto jsem velmi často mimo kamennou kancelář. Ale i v této době mají naši klienti požadavky na vystavování faktur. Jejich požadavky jsem však mohl vyřešit až po návratu do kanceláře. Pak jsem narazil na Vyfakturuj.cz. Od té doby vystavuji faktury kdykoliv a kdekoliv, například jen s pomocí svého mobilního telefonu. A jelikož mám v systému Vyfakturuj.cz nadefinované šablony a zároveň systém načítá veškeré údaje o klientovi z databáze Ares, tak vystavení faktury zabere méně jak půl minuty.”

Vše funguje tak, jak má

“Po několika letech využívání konkurenčního programu iDoklad jsme přešli na Vyfakturuj, který lépe vyhovuje našim potřebám. Zejména jsme řešili napojení na naše online služby a automatizace, které byly nastaveny téměř okamžitě a narozdíl od konkurence proběhlo vše bez komplikací. V neposlední řadě je i cena. S Vyfakturuj máme stejné služby jako u konkurence za výrazně nižší cenu. Celkově jsme s Vyfakturuj velmi spokojeni. Vystavování a evidence faktur, automatické hlídání úhrad plateb, napojení na externí služby, API, vše funguje tak, jak má.”

Příjemná součást denní práce

“S Vyfakturuj.cz máme vše plně pod kontrolou. Naši zákazníci obdrží fakturu do e-mailu s možností zhlédnutí online. Díky API si vytváříme potřebné kontrolní sestavy a automatizujeme plně náš hosting a další internetové služby. Pro účetního využíváme exporty faktur do účetního programu. Nutné papírování se stává díky Vyfakturuj.cz příjemnou součástí denní práce. Vyfakturuj.cz pro nás není jen fakturační program, ale systém důležitý pro naše služby.”

Pravidelné vylepšování a aktualizace

“Aplikaci Vyfakturuj.cz jakožto drobný podnikatel používám již několik let a zatím absolutně bez problému. Líbí se mi vzhled, funkčnost, přehlednost a hlavně pravidelné vylepšování a aktualizace. Dříve jsem používal iDoklad, nicméně jsem přešel k Vyfakturuj.cz a udělal jsem jenom dobře. Díky a jen tak dál!”

Mgr. Lukáš Tuček
Mgr. Lukáš Tuček Majitel LT Detailing

Napojení přes API a intenzivní využití automatizace

“Systémy Vyfakturuj.cz a SimpleShop používáme na několika provozech z různorodých oblastí (IT správa sítí, ubytování, prodej vstupenek, prodej EET pokladen). Velice oceňuji jednoduchost ovládání a velice intenzivně využíváme automatizaci (párování proforem, poděkování za úhradu, upomínky, pravidelné faktury). Dále využíváme napojení přes API, propojení do eshopu, cizí měny a cizí jazyky, platební brány, nebo více IČO pod jedním loginem. Díky exportu do účetního systému Pohoda fungujeme plnohodnotně i ve spolupráci s účetní. Nasazení všech systémů bývá obecně složitý proces, Vyfakturuj.cz se dá nasadit v řádu hodin! se všemi vychytávkami a díky tomu jsme ušetřili každý den mnoho cenného času.”

Ing. Petr Vůjtěch
Ing. Petr Vůjtěch Konzultant IT VUJO s.r.o.

Neustálé novinky, vylepšení a mnoho tipů

“S aplikací Vyfakturuj.cz jsme velice spokojeni. Počínaje možností výběru z několika různých tarifů, který nejlépe vyhovuje potřebám naší firmy, přes srozumitelné přehledy k fakturaci a vždy vstřícná a spolehlivá komunikace se zákaznickým servisem. Neustálé novinky, vylepšení a mnoho tipů k ještě lepšímu využívání služby. Vyfakturuj.cz, můžeme jen doporučit!”

Velmi profesionální aplikace i přístup

“ K Vyfakturuj.cz jsem přešel od přímé konkurence, po náhlé a nevstřícné změně cenové politiky. Vyfakturuj.cz však vyhrává bez ohledu na (lepší) cenu – přehlednější systém, stále přibývající nové funkce a především – naprosto nejlepší klientský servis. Velmi profesionální aplikace i přístup – jedním slovem: doporučuji!”

Mgr. Daniel Šimáně
Mgr. Daniel Šimáně Poradenská kancelář Šimáně

Nabízí vše, co potřebuji

“Po dvou letech používání iDokladu jsem hledal fakturační systém, kde bude nastavení tarifů lépe vyhovovat mým představám. Vyfakturuj.cz nabízí vše, co potřebuji, navíc za dobrou cenu. Hned na úvod mě potěšil jednoduchý import dat z iDokladu, přehledné prostředí, napojení na mail i bankovní účet. Velmi si také cením rychlé a kvalitní zákaznické podpory.”

Miroslav Bláha
Miroslav Bláha Podnikatel na volné noze