Funkce systému Vyfakturuj.cz

Vystavujte své faktury pohodlně online odkudkoliv a kdykoliv.
Vhodné pro živnostníky i firmy

Ideální pro živnostníky

Již nemusíte vystavovat své faktury v excelu. S Vyfakturuj nejen že vystavíte fakturu na 10 kliknutí, ale získáte i dokonalý přehled o všech vystavených fakturách. Díky službě automatického párování plateb s vaší bankou již nebudete muset hlídat včasné hrazení faktur. Systém Vyfakturuj vše pohlídá za vás.

Ideální pro firmy

Vyfakturuj znamená jednoduché řešení, jak spravovat a předávat faktury pohodlně svému účetnímu. Systém Vyfakturuj sám spáruje vystavenou fakturu na vašich webových stránkách s příchozí platbou až z několika bankovních účtů. Máte více firem? Mějte je přehledně pod jedním účtem, sdílejte své firemní adresáře, nebo dejte svým zaměstnancům různá přístupová práva od nahlédnutí až po kompletní správu.

Pro plátce i neplátce DPH

Systém Vyfakturuj je určen zejména pro živnostníky a malé firmy. Je vhodný pro plátce i neplátce DPH a umožňuje i pohodlnou fakturaci do zahraničí v režimu Identifikované osoby. Fakturační systém Vyfakturuj je šitý na míru potřebám podnikatelů i malým a středním firmám.

Správa vašich faktur odkudkoliv a kdykoliv

Fakturujte pohodlně ze svého domova nebo na cestách přes mobil nebo tablet. Mějte své faktury pořád při ruce. Vyfakturuj za vás bude kontrolovat příchozí platby a upomínky

Šablony pro faktury

Vystavujete podobné faktury? Stačí si fakturu uložit jako šablonu a vytvoření nové faktury vám zabere pár sekund

Pravidelné faktury

Vystavujete pravidelně faktury stejným klientům? Není nic snazšího než jednou nastavit pravidelné faktury a už se o nic nestarat.

Propojení s vaší bankou

Fakturační systém Vyfakturuj automaticky označí fakturu po zaplacení jako uhrazenou. Vy nemusíte vůbec nic dělat.

Hlídání neuhrazených faktur

Jestliže nedojde k uhrazení faktury včas, můžete poslat upomínku na e-mail klienta. Celý text si můžete libovolně nastavit.

Vlastní logo a podpis na fakturách

Vlastní logo a podpis dodá vašim fakturám osobitý ráz. Stačí nahrát jak vaše logo, tak podpis přes jednoduchý formulář.

Přehledné statistiky

Díky měsíčním i ročním statistikám vystavených a uhrazených faktur budete ihned v obraze. Přehledné statistiky zjednoduší práci vám i vašemu účetnímu.

Podpora pro každého

Rádi vám pomůžeme s čímkoliv, každý všední den je vám k dispozici online podpora. Také nám můžete kdykoliv zavolat nebo napsat. Jsme tu pro vás.

Máte více firem?

Spravujte všechny své firmy a jejich faktury pod jedním účtem. Můžete vzájemně sdílet své adresáře nebo svým zaměstnancům dát různá přístupová práva od nahlédnutí, až po kompletní správu faktur.

Sdílený adresář pro vaše firmy

Nechcete při zakládání dalšího účtu znovu nahrávat veškeré kontakty? Není nic jednoduššího než adresáře kontaktů mezi firmami sdílet.

Přístup pro účetní

Vytvořte pro vaši účetní speciální přístup s vámi definovanými právy. Účetní tak bude mít kdykoliv přístup pro zpracování vašich faktur. Již nemusíte posílat vaší účetní faktury e-mailem nebo poštou. Sama si je pohodlně stáhne a naimportuje do svého účetního programu.

Přístupy pro zaměstnance

Potřebujete přístup pro vaše zaměstnance? Žádný problém. Vytvořte si pro každého zaměstnance vlastní přístup s rozdílnými uživatelskými právy. Každý pohyb vašeho zaměstnance pak bude zaznamenán a vy budete mít dokonalý přehled, co vaši zaměstnanci dělají.