Menu

Platby spárujte s fakturami

Automatizujte označování uhrazených faktur

Propojte své příchozí platby s Vyfakturuj.cz. Vaše faktury tak samy poznají, že byly proplaceny a automaticky se označí jako uhrazené.

Samozřejmě bezpečnost je na prvním místě! Bankovní účty Vyfakturuj.cz nevidí. Stačí, aby banka uměla posílat notifikační e-maily o došlých platbách, obsahujících částku a variabilní symbol. Párovat platby tak můžete až s 11 českými i slovenskými bankami.

Rádi byste využívali tuto skvělou funkci, ale nevíte, jak na to? Rádi pomůžeme šikovným návodem Párování plateb s bankou.

Vyzkoušet na 30 dní zdarma
Přecházíte z jiných online fakturačních programů? Umíme přenést vaše data.
párování plateb s fakturou

Proč do toho jít s námi?

 • Jsme dostupní. Máme velmi ochotnou zákaznickou podporu. Jsme tu pro vás na e-mailu i telefonu. Pečujeme o naše zákazníky s láskou a zodpovědností.
 • Máme rádi bezpečnost. Proto využíváme nejmodernější technologii bezpečnosti, jakou mají i banky.
 • Máme praxi. Vyfakturuj.cz je tu s vámi už od roku 2011. Má v nás důvěru přes 38 000 uživatelů. Doporučuje nás mnoho šikovných živnostníků i skvělých firem.
 • Jsme důvěryhodní. Váš e-mail ani další důvěrné informace nikomu nedáme ani za zlaté prase. Vaše data střežíme jako oko v hlavě.
Vyzkoušet na 30 dní zdarma
Po registraci získáte 30 dní zdarma na vyzkoušení všech služeb.

Přejděte na Vyfakturuj.cz

 1. Faktury rychle a jednoduše.

  Už nemusíte vystavovat své faktury v Excelu. S Vyfakturuj.cz to zvládnete na 10 rychlých kliknutí a získáte navíc dokonalý přehled o všech dokladech.

 2. Rádi si vaši důvěru nejdříve zasloužíme.

  Prvních 30 dní u nás pobudete zcela zdarma, poté se můžete bez výčitek rozhodnout, jestli vůbec zůstanete. Na výběr dostanete z několika tarifů, včetně bezplatné varianty pro ty nejméně náročné.

 3. Jsme výhodní.

  K našim tarifům nabízíme mnoho funkcí navíc, které neustále vylepšujeme a doplňujeme.

 4. Splňujeme GDPR.

  Klademe důraz na vysokou ochranu osobních údajů vás i vašich klientů.

Vyzkoušet na 30 dní zdarma
Po registraci získáte 30 dní zdarma na vyzkoušení všech služeb.