Usnadněte si práci a šetřete čas - vystavujte faktury online

11. 05. 2023
Poznejte všechny výhody fakturačního programu Vyfakturuj.cz a ušetřete si čas i starosti s vystavováním faktur. V nabídce i bezplatný tarif.

Ať už jste volnonožec, podnikatel nebo potřebujete sem tam někomu vyfakturovat svoji práci, dělejte to moderně, efektivně a rychle. Seznamte se s programem na tvorbu faktur Vyfakturuj.cz, který usnadní fakturaci firmám, OSVČ, plátcům i neplátcům DPH nebo identifikovaným osobám. S naším fakturačním programem máte jistotu, že vaše faktury splňují veškeré legislativní požadavky. Navíc vám je zálohujeme a pečujeme o jejich bezpečí. S naším programem vystavíte nejen faktury, ale také dalších 8 typů dokladů, které můžete při podnikání potřebovat. Nedělejte si vrásky s kontrolou plateb nebo upomínkami za nezaplacené faktury. Nejen to má pod palcem Vyfakturuj.cz.

Vystavujte online faktury snadno a rychle

Program na psaní faktur jsme vymysleli tak, aby byl maximálně intuitivní. Nepotřebuje, abyste měli předchozí zkušenosti. Je jednoduchý, a tak ho bez problémů zvládne obsluhovat i naprostý začátečník. Ani zarytým vyznavačům faktur vystavených v Excelu nebude dělat potíže přejít na moderní a mnohem rychlejší způsob vystavení faktury online.

S Vyfakturuj.cz si ušetříte starosti, čas, ale také bolehlav, stejně jako naše klientka Petra Dolejšová.

petra dolejsova reference vyfakturuj.cz

Fakturační systém, se kterým fakturu vystavíte do minuty

Dříve se faktury vystavovaly v Excelu, na který stále spousta lidí nedá dopustit. Zkoušeli jste ale, kolik času vám zabere fakturu vytvořit? Musíte ručně měnit název, zadávat fakturační údaje objednatele, upravit datum vytvoření a datum splatnosti… Následně musíte fakturu uložit do PC a poté ji poslat klientovi. S jednou fakturou strávíte několik minut.

Tvorba faktur online vám s naším programem bude trvat pár vteřin. Šetřete svůj čas a věnujte ho raději sobě, svým koníčkům, přátelům nebo rodině. Napínavý duel Vyfakturuj.cz vs. Excel sledujte ve videu.

Používejte šablony a šetřete svůj čas

Máte klienty, kterým pravidelně vystavujete stejné nebo podobné faktury? Vytvořte si na ně šablonu a usnadněte si práci. Šablonu stačí pojmenovat a vyplnit do ní potřebné náležitosti. Také máte možnost vytvořit si šablonu z již vystavené faktury. Jakmile budete vytvářet fakturu, stačí si jen vybrat z předdefinovaných šablon.

Kdy se vám vyplatí šablony pro tvorbu faktur online? Třeba v případě, že pravidelně vystavujete velké množství faktur. Nebo tehdy, když fakturujete zahraničním dodavatelům a potřebujete faktury vystavovat v několika jazycích a měnách.

Našeptávač, kterému můžete věřit

Zjednodušte si život našeptávačem a ceníkem. Jestliže máte například 10 položek, které fakturujete opakovaně a za stejnou cenu, stačí si je uložit do našeptávače. Ušetříte si práci s klikáním a jednoduše si vyberete, co a za kolik klientovi fakturujete. Vystavujete pravidelně fakturu na grafické práce za 10 000 Kč? Stačí jeden klik a je to na faktuře. Sbohem zbytečné vypisování!

Podnikáte? Naučte se automatizovat a zefektivňovat

Je to svět byznysu, ve kterém čas znamenají peníze. Investujte svůj čas raději do podnikání, rodiny nebo do sebe, než do administrativy, kterou vám nikdo nezaplatí. Existuje celá řada nástrojů, která vám usnadní život. Aplikace vám připomenou schůzku, naplánují pracovní režim, změří čas věnovaný úkolu atd. Program na faktury Vyfakturuj.cz vám život usnadní hned několika způsoby.

tomas kocifaj reference vyfakturuj.cz

Propojení s bankovním účtem

Musíte po připsání platby na účet fakturu ručně označit jako uhrazenou? Zbytečná ztráta času. Díky fakturačnímu programu Vyfakturuj.cz faktury samy poznají, že jsou proplacené a označí se jako uhrazené. Stačí si jen nastavit párování plateb s bankou. Párování podporuje 11 českých a slovenských bank.

Platba kartou přes platební bránu

Platba kartou přes platební bránu je mnohem pohodlnější a rychlejší než klasicky přes bankovní účet. Usnadněte svým klientům úhradu vašich faktur. Díky propojení se všemi velkými platebními branami vám klient může zaplatit kartou online nebo zrychleným bankovním převodem v reálném čase.

Pravidelné faktury odcházejí samy

Posíláte svým klientům každý měsíc identické pravidelné faktury? Neztrácejte čas jejich vystavováním a odesíláním. Jednoduše si ve svém účtu nastavte odesílání pravidelné faktury. Faktura se sama vystaví, a dokonce i odešle e-mailem. Jakmile ji zákazník zaplatí, spáruje se platba s vaším účtem a faktura se označí jako uhrazená. Nechte starosti s pravidelnou fakturací na fakturačním programu Vyfakturuj.cz a raději se věnujte tomu, co vám dělá radost.

O neuhrazených fakturách se zákazník dozví automaticky

Zapomínání je lidské, a tak se může stát, že vám klient zapomene uhradit fakturu. Ve Vyfakturuj.cz si můžete nastavit až 3 automatické upomínky neuhrazené faktury s vlastním textem. Sami si nastavíte, po jaké době se mají upomínky odeslat. Neplýtvejte svým časem na kontrolu uhrazených a neuhrazených faktur.

Usnadněte si účetnictví

Faktury, ale i další doklady, jako jsou zálohové faktury, daňové doklady nebo opravné doklady si snadno přenesete do účetních systémů. S Vyfakturuj.cz je můžete exportovat do nejrozšířenějších účetních programů Money S3 a Pohoda. Navíc můžete do svého účtu povolit přístup účetní a nastavit, v jakém rozsahu s ním bude moci pracovat. Ať už si děláte účetnictví sami, nebo vám finance zpracovávají odborníci, export faktur zvládnete pomocí několika kliků.

S mobilní aplikací fakturujete kdykoliv a odkudkoliv

Mobilní aplikace vám umožní fakturovat odkudkoliv a kdekoliv. Prodáváte domácí produkty na regionálních trzích? Přišli jste udělat revizi kotle? Opravili jste pokaženou pračku? S aplikací v mobilu vystavíte fakturu jedna dvě. Aplikace na online fakturaci je prvních 30 zdarma, abyste si ji mohli pořádně otestovat. Je automatickou součástí všech placených tarifů.

pavel prokopec reference vyfakturuj.cz

Jak vytvořit fakturu zdarma?

Chcete si tvorbu faktur s Vyfakturuj.cz vyzkoušet zdarma? Pojďte do toho!

První měsíc fakturace zcela zdarma

Ve Vyfakturuj.cz máme 4 tarify, které se od sebe liší rozsahem nabídky. Abyste ochutnali veškeré výhody, které náš program nabízí, můžete nejlepší tarif na vystavování faktur Profi používat první měsíc zdarma. Až potom se rozhodnete, jestli vám online fakturace zdarma vyhovovala. Případně si vyberte tarif, který je pro vaše podnikání nejužitečnější.

Tarif Zdarma

Pokud nepotřebujete pokročilé funkce a vystačíte si se základní nabídkou, používejte pro elektronické faktury online tarif Zdarma. Máme spoustu zákazníků, kteří si s jeho funkcemi bohatě postačí. V tomto režimu můžete ročně vystavit, kolik faktur chcete.

Ukažte, že jste profík

Faktura je součást procesu spolupráce s vašimi klienty. Stejně jako vaše webové stránky, e-shop nebo profil na LinkedIn je vaší vizitkou. V našem účetním programu můžete své e-faktuře dát parádní fazónu. Vyberte si z nabízených šablon, opatřete ji vlastním logem, razítkem, podpisem a QR kódem. Také ji můžete obléct do vaší firemní barvy. Dejte své faktuře styl a ukažte, že jste profík.

Vševědoucí zákaznická podpora

Potřebujete pomoc s první fakturou? Máte otázky ohledně nastavení aplikace nebo propojení s vaším bankovním účtem? Ať vám hlavou vrtá cokoliv, nebojte se zeptat. Spokojenost našich zákazníků je pro nás alfou a omegou, a proto pro vás máme perfektní zákaznickou podporu.

Nebereme vám telefon? O vašem zmeškaném hovoru víme a vždy vám zavoláme nazpátek. Napsali jste nám e-mail? Můžete se spolehnout, že vám co nejdříve odpovíme. Dělá nám radost vám pomoci. Na spoustu dotazů také dostanete odpovědi v naší obsáhlé nápovědě.

nina moravcova reference vyfakturuj.cz

Co dalšího vám Vyfakturuj.cz nabídne?

Naše aplikace má spoustu dalších funkcí, které vám usnadní fakturaci a účetnictví. Které to jsou?

  • Vlastní číselné řady – pokud máte faktury z více zdrojů, můžete je odlišit číslováním.
  • Možnost exportovat dokumenty pro přiznání k DPH a kontrolnímu hlášení.
  • Odesílání faktur nejen e-mailem, ale také třeba Českou poštou.
  • Webfaktura, která vám umožní fakturu odeslat bez nutnosti stahování do vlastního počítače.
  • Vystavování faktur v cizích jazycích a měnách.

Přes náš program fakturuje už téměř 50 000 spokojených uživatelů. Přidejte se k nim i vy. Začněte zdarma ještě dnes.

Vyzkoušet zdarma


Přečtěte si i naše další články

Jana Uvízlová
Autor článku: Jana Uvízlová Jana pro vás píše články, které vás provedou nejen džunglí podnikání. Když potřebuje vypnout, vyráží na túry po hřebenovkách. Miluje jídlo a ze všeho nejvíc sushi.